d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1315316317318319425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 15 2026 09:01pm
pierwsza wypita ;)
Member
Posts: 34,142
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 15 2026 11:53pm
Szoping w Dino bo się harnasie wiśniowe skończyły i będzie kawka B)
Member
Posts: 8,897
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 16 2026 12:57am
Szoping w Dino bo się harnasie wiśniowe skończyły i będzie kawka B)


Harnasie przed 8... uczcie się dzieci jak to powinno wyglądać!
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Apr 16 2026 02:33am
wjechała kawa



nie wiem nie smakuje mi, ale moja kupiła to co robić...
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 16 2026 02:41am
wjechała kawa

https://i.ibb.co/wNCLY5BM/image.png

nie wiem nie smakuje mi, ale moja kupiła to co robić...


spróbuje Pan tchibo exclusive jedna z lepszych kaw w tej ramie cenowej ;)
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Apr 16 2026 02:42am
spróbuje Pan tchibo exclusive jedna z lepszych kaw w tej ramie cenowej ;)


teraz "moda" na testowanie kawowania, kupujemy tego tyle ze heh, nakupowała jakieś próżniowe pojemniki, testujemy różne smaki itd, nigdy nie byłem kawowy
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 16 2026 02:46am
teraz "moda" na testowanie kawowania, kupujemy tego tyle ze heh, nakupowała jakieś próżniowe pojemniki, testujemy różne smaki itd, nigdy nie byłem kawowy


a ja bardzo lubie kawe ale mam już swoje przyzwyczajenia i ulubione pozycje . na szczeście z reguły dostępne w każdym wiekszym markecie ;) to co Pan stosuje żeby się pobudzić? ja bez kawki rano to tak średnio :D
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Apr 16 2026 02:50am
a ja bardzo lubie kawe ale mam już swoje przyzwyczajenia i ulubione pozycje . na szczeście z reguły dostępne w każdym wiekszym markecie ;) to co Pan stosuje żeby się pobudzić? ja bez kawki rano to tak średnio :D


szczerze mówiąc właśnie po to kupiłem eksress, bo piłem energetyki, przy 5 treningach tygodniowo byłem dość zajechany wiec szyło 1-2 dziennie - kawa mnie za bardzo nie pobudza, ale wmawiam sobie ze jest ok :P
Member
Posts: 30,737
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 16 2026 02:57am
szczerze mówiąc właśnie po to kupiłem eksress, bo piłem energetyki, przy 5 treningach tygodniowo byłem dość zajechany wiec szyło 1-2 dziennie - kawa mnie za bardzo nie pobudza, ale wmawiam sobie ze jest ok :P


no ja już na szczeście coraz mniej energoli pije. dzisiaj nawet nie kupiłem tylko Łomżunie winogronową :P szkodzą one ostro zwłaszcza jak się ma cukrzyce. niech pan spróbuje tej Chibo jak będzie miał Pan okazję. jest przednia ;)
Member
Posts: 78,762
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Apr 16 2026 03:56am
niedługo druga wlatuje
Go Back To Polska Topic List
Prev1315316317318319425Next
Add Reply New Topic New Poll