teraz "moda" na testowanie kawowania, kupujemy tego tyle ze heh, nakupowała jakieś próżniowe pojemniki, testujemy różne smaki itd, nigdy nie byłem kawowy
a ja bardzo lubie kawe ale mam już swoje przyzwyczajenia i ulubione pozycje . na szczeście z reguły dostępne w każdym wiekszym markecie

to co Pan stosuje żeby się pobudzić? ja bez kawki rano to tak średnio
