Może tak być, ale ja się tam nie znam.
Też się nie znam, może znajdzie się ktoś kto się zna więc będę sobie kopiował:
Zauważyłem, że jak piję kawkę w dużym kubku to działa lepiej jak w małym mimo takiej samej ilości kawy, to fakt czy sobie wkręcam? :huh: