d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1312313314315316427Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 08:08pm
On zaczął palić grubo po 30tce głupi. ja jaram kiepy od 13-14 roku a Ty?


Od 18 roku życia. Z roczną przerwą łącznie.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 08:12pm
Od 18 roku życia. Z roczną przerwą łącznie.


a to pewnie jak rodzice pozwolili po 18tce co ? :rofl:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 08:13pm
a to pewnie jak rodzice pozwolili po 18tce co ? :rofl:


Po prostu wpadłem w takie towarzystwo, to było świeżo po liceum, wtedy zaczęła się też przygoda z narkotykami :(
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 08:15pm
Po prostu wpadłem w takie towarzystwo, to było świeżo po liceum, wtedy zaczęła się też przygoda z narkotykami :(


co brałeś? ja narko zacząłem tak ok 16 lat jak spróbowałem ganji to paliłem codziennie 5-6 lat w tym czasie spróbowałem też amfy i było zajebiście ;)
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 08:18pm
co brałeś? ja narko zacząłem tak ok 16 lat jak spróbowałem ganji to paliłem codziennie 5-6 lat w tym czasie spróbowałem też amfy i było zajebiście ;)


Ja to leciałem na dopalaczach, te ścierwo co mieli w tych sklepach wtedy do palenia, shiva chyba się nazywało, no i coco do nosa. Potem poszedłem na studia i przestałem. Następnie zawaliłem rok i zacząłem od nowa przygodę ze studiami, ale z tym towarzystwem, z którym jarałem dopy, bo z nimi mieszkałem i tam już było zioło na całego...
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 08:38pm
Ja to leciałem na dopalaczach, te ścierwo co mieli w tych sklepach wtedy do palenia, shiva chyba się nazywało, no i coco do nosa. Potem poszedłem na studia i przestałem. Następnie zawaliłem rok i zacząłem od nowa przygodę ze studiami, ale z tym towarzystwem, z którym jarałem dopy, bo z nimi mieszkałem i tam już było zioło na całego...


ja tylko raz próbowałem dopalaczy. tych do palenia i pamiętam że odebrało mi władzę w jednej z nóg i nie mogłem chodzić :rofl: chujowy towar Faf. silesia czysta to tak :thumbsup:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 08:40pm
ja tylko raz próbowałem dopalaczy. tych do palenia i pamiętam że odebrało mi władzę w jednej z nóg i nie mogłem chodzić :rofl: chujowy towar Faf. silesia czysta to tak :thumbsup:


No chujowy, chujowy.. ostatni raz miałem z tym styczność bardzo dawno temu.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 08:45pm
No chujowy, chujowy.. ostatni raz miałem z tym styczność bardzo dawno temu.


ja ganje paliłem ostatni raz 6-7 lat temu w Anglii z takim kumplem anglikiem do browarów i jak się wciąłem i zajarałem to słyszałem jak ludzie po Polsku z okiem mi cisną...a tam sami anglicy :rofl: jeszcze wtedy nie wiedziałem że to schizo. pojebana akcja od tamtej pory nie pale
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 08:51pm
ja ganje paliłem ostatni raz 6-7 lat temu w Anglii z takim kumplem anglikiem do browarów i jak się wciąłem i zajarałem to słyszałem jak ludzie po Polsku z okiem mi cisną...a tam sami anglicy :rofl: jeszcze wtedy nie wiedziałem że to schizo. pojebana akcja od tamtej pory nie pale


Ja po ostatnim razie w kwietniu tamtego roku też nie sięgam. Normalnie nie mogłem zasnąć, bo czułem, jak coś po mnie chodzi :blink:
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 09:04pm
Ja po ostatnim razie w kwietniu tamtego roku też nie sięgam. Normalnie nie mogłem zasnąć, bo czułem, jak coś po mnie chodzi :blink:


może Twoje zmysły się wyczuliły i poczułeś te byty które za Tobą podążają?! :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev1312313314315316427Next
Add Reply New Topic New Poll