d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1311312313314315427Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 06:49pm
pierwsza a do tego szluga... dziś troche tych kaw pęknie ;)


To ja pójdę za Twoim przykładem i też się napije.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 06:53pm
To ja pójdę za Twoim przykładem i też się napije.


dawaj. na zdrowie :) ja może o 6-7 pójdę spać jeszcze do 10 żeby cały dzień jak zombie nie chodzić :unsure:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 06:54pm
dawaj. na zdrowie :) ja może o 6-7 pójdę spać jeszcze do 10 żeby cały dzień jak zombie nie chodzić :unsure:


No to mamy trochę czasu, ja na razie się też nigdzie nie wybieram, idę tylko te kawę zrobić i zapalić fajkę od razu.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 06:57pm
No to mamy trochę czasu, ja na razie się też nigdzie nie wybieram, idę tylko te kawę zrobić i zapalić fajkę od razu.


ja mam całą paczkę Winstonów setek i duży kubek kawy... jak będzie trzeba to się dorobi. o 6 pójdę po monsterka :P
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 06:59pm
ja mam całą paczkę Winstonów setek i duży kubek kawy... jak będzie trzeba to się dorobi. o 6 pójdę po monsterka :P


Ja kupiłem od Jurka 10 paczek Marlboro po 8zł za paczkę.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 07:02pm
Ja kupiłem od Jurka 10 paczek Marlboro po 8zł za paczkę.


wiesz że one z malboro mają tyle wspólnego co z nie byciej gujuszem? :unsure: też je kupowałem i wolałem jednak skręty ale tytoniu jak nie było tak nie ma i muszę Polskie kupować :(
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 07:13pm
wiesz że one z malboro mają tyle wspólnego co ^kkbbhh z nie byciej gujuszem? :unsure: też je kupowałem i wolałem jednak skręty ale tytoniu jak nie było tak nie ma i muszę Polskie kupować :(


Smakują jak Marlboro. Może są trochę mocniejsze. Ja tytoń mam do załatwienia, ale trzeba zapłacić, a od Jurka mogłem sobie na krechę wziąć. I tak już jedną paczkę Koli sprzedałem, ale za 15 zł :P
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 07:33pm
Smakują jak Marlboro. Może są trochę mocniejsze. Ja tytoń mam do załatwienia, ale trzeba zapłacić, a od Jurka mogłem sobie na krechę wziąć. I tak już jedną paczkę Koli sprzedałem, ale za 15 zł :P


to jakieś dobre masz te malborasy bo u mnie na rynku sprzedają kręcone z Polskich nielegalnych fabryk i smakują jak guwno :mellow: ogólnie to tylko cieńkie opłaca się na rynku kupić za 10zł. dla ojca miętowe kupuje... jebany po takiej operacji a dalej pali chociaż stara się nie zaciagać ale szlug to szlug.
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 14 2026 07:39pm
to jakieś dobre masz te malborasy bo u mnie na rynku sprzedają kręcone z Polskich nielegalnych fabryk i smakują jak guwno :mellow: ogólnie to tylko cieńkie opłaca się na rynku kupić za 10zł. dla ojca miętowe kupuje... jebany po takiej operacji a dalej pali chociaż stara się nie zaciagać ale szlug to szlug.


No te są dobre. A przynajmniej mi smakują i nie widzę dużej różnicy między tymi ze sklepu. Cienkich nie palę, odkąd nie ma l&m zielonych, kiedyś lubiłem sobie je kupować, jak miałem akurat na nie ochotę. Twojemu ojcu ciężko będzie rzucić jak pali kilka lat ;) wiadomo.
Member
Posts: 30,768
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 14 2026 08:07pm
No te są dobre. A przynajmniej mi smakują i nie widzę dużej różnicy między tymi ze sklepu. Cienkich nie palę, odkąd nie ma l&m zielonych, kiedyś lubiłem sobie je kupować, jak miałem akurat na nie ochotę. Twojemu ojcu ciężko będzie rzucić jak pali kilka lat ;) wiadomo.


On zaczął palić grubo po 30tce głupi. ja jaram kiepy od 13-14 roku a Ty?
Go Back To Polska Topic List
Prev1311312313314315427Next
Add Reply New Topic New Poll