Smakują jak Marlboro. Może są trochę mocniejsze. Ja tytoń mam do załatwienia, ale trzeba zapłacić, a od Jurka mogłem sobie na krechę wziąć. I tak już jedną paczkę Koli sprzedałem, ale za 15 zł :P
to jakieś dobre masz te malborasy bo u mnie na rynku sprzedają kręcone z Polskich nielegalnych fabryk i smakują jak guwno

ogólnie to tylko cieńkie opłaca się na rynku kupić za 10zł. dla ojca miętowe kupuje... jebany po takiej operacji a dalej pali chociaż stara się nie zaciagać ale szlug to szlug.