d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1306307308309310430Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Apr 12 2026 09:32pm
A pety palisz?


Już rok nie palę a problemy z pikawa dalej są
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 12 2026 09:32pm
Już rok nie palę a problemy z pikawa dalej są


:(
Member
Posts: 30,822
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 12 2026 10:59pm
pierwsza duża czarna teraz Nescafe 3 w 1 :rolleyes:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 12 2026 11:24pm
pierwsza duża czarna teraz Nescafe 3 w 1 :rolleyes:


Ja piłem pierwszą po północy, drugą chyba o 3, to wychodzi na to, że zaraz będzie trzecia.
Member
Posts: 30,822
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 12 2026 11:27pm
Ja piłem pierwszą po północy, drugą chyba o 3, to wychodzi na to, że zaraz będzie trzecia.


ja testuje kasztelana malinowego. kupiłem dwa na próbę bo to jakaś nowość ale nic nowego w nim nie czuje. smacznej kawusi Faf :hug:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 12 2026 11:30pm
ja testuje kasztelana malinowego. kupiłem dwa na próbę bo to jakaś nowość ale nic nowego w nim nie czuje. smacznej kawusi Faf :hug:


Dzięki, ale najpierw muszę szlugi od Ryśka kupić jakieś. Bo tak kawa bez szluga, to żadna przyjemność dla mnie. Musi być szlug.
Member
Posts: 30,822
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 12 2026 11:32pm
Dzięki, ale najpierw muszę szlugi od Ryśka kupić jakieś. Bo tak kawa bez szluga, to żadna przyjemność dla mnie. Musi być szlug.


ja ostatni tydzień codziennie Polskie LM setki kupuje. jakoś mi na cały dzień muszą starczyć ale wyśle dziś siorkę na rynek...może już mają tytoń :rolleyes: no kawa bez peta to lipa
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 12 2026 11:35pm
ja ostatni tydzień codziennie Polskie LM setki kupuje. jakoś mi na cały dzień muszą starczyć ale wyśle dziś siorkę na rynek...może już mają tytoń :rolleyes: no kawa bez peta to lipa


Nie wiem tylko, o której do tego Rysia dzwonić, żeby bramę otworzył, może jeszcze w łóżku leży.
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Apr 13 2026 12:16am
wiadomo, że kawka lubi dymek. nawet filmy o tym kręcą, w dodatku dobre :D

Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 13 2026 04:28am
Pierwsza wypita przed godziną 11 druga wpadnie za chwile
Go Back To Polska Topic List
Prev1306307308309310430Next
Add Reply New Topic New Poll