d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1303304305306307430Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Apr 11 2026 01:15pm
Chyba ostatnią kawę piłem u Ola przed chwilą, sam nie wiem, czy będę robił kolejną, się opiłem dzisiaj tych kaw, z 5-6 poszło.


A herbaty ile dziennie?
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 11 2026 01:16pm
A herbaty ile dziennie?


Herbaty nie pije w ogóle.
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 11 2026 01:42pm
Herbaty nie pije w ogóle.


Ja dzień dzień wypijam herbatkę, elgreja
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 11 2026 03:03pm
Ja dzień dzień wypijam herbatkę, elgreja


Ja wolę kawę, herbatę to naprawdę raz na ruski rok. Kiedyś jak byłem młodszy, to cały czas piłem, bo mama robiła do kolacji, a teraz jak jestem starszy i sam mam sobie zrobić, to wolę wypić kawkę.
Member
Posts: 9,054
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 11 2026 03:03pm
Ja wolę kawę, herbatę to naprawdę raz na ruski rok. Kiedyś jak byłem młodszy, to cały czas piłem, bo mama robiła do kolacji, a teraz jak jestem starszy i sam mam sobie zrobić, to wolę wypić kawkę.


:D
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 11 2026 04:01pm
Kusi jednak kolejna kawusia.
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 11 2026 06:47pm
Starczy tej kawy, łeb mnie boli :wacko:
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 11 2026 08:20pm
pierwsza świeżutka duża czarna :drool:
Member
Posts: 6,812
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Apr 11 2026 08:25pm
Kawy już ze 2 miechy nie piłem
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 11 2026 08:29pm
Kawy już ze 2 miechy nie piłem


czemu drogi kolego? :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1303304305306307430Next
Add Reply New Topic New Poll