mam nadzieje ze sobie jaja z tym pytaniem xD oczywiście ze tak
Wczoraj wypiłem dwa wina źle, harnasie wiśniowe źle, to już nie wiem co mam pić by było dobrze, geslerowa piję i wino i piwo a to elegancka kobieta...
BTW zapomniałem dodać że te dwa wina to na 4 osoby były