d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1297298299300301428Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 11 2026 03:39am
Cześć, cbx! B)


jakie plany na sobotunie? :ph34r:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 11 2026 03:40am
jakie plany na sobotunie? :ph34r:


Idę pewnie w ogród.
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 11 2026 03:46am
Idę pewnie w ogród.


aa to aktywność fizyczna ... dobrze dla Ciebie :) ja w końcu zacząłem death stranding ogrywać i na razie się wciągam ;)
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 11 2026 03:51am
aa to aktywność fizyczna ... dobrze dla Ciebie :) ja w końcu zacząłem death stranding ogrywać i na razie się wciągam ;)


Co to za gierka? ^_^
Member
Posts: 30,784
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Apr 11 2026 04:02am
Co to za gierka? ^_^


taka schizowa o typie co jest kurierem na wyniszczonej planecie z potworami i nosi niemowle w butelce żeby mieć moce do walki z tymi zmorami xD dobre to i można wychillować jak sobie paczki niesiesz po zajebistym krajobrazie.

Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 11 2026 04:05am
zaraz atakuje druga kawke, bo w weekend to se moge a nie bedzie mi doktór mówił jak mam żyć B)
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 11 2026 04:07am
zaraz atakuje druga kawke, bo w weekend to se moge a nie bedzie mi doktór mówił jak mam żyć B)


Ja zaraz dopijam pierwszą.
Member
Posts: 9,017
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,011.63
Apr 11 2026 04:07am
taka schizowa o typie co jest kurierem na wyniszczonej planecie z potworami i nosi niemowle w butelce żeby mieć moce do walki z tymi zmorami xD dobre to i można wychillować jak sobie paczki niesiesz po zajebistym krajobrazie.

https://i.imgur.com/ubTDdwV.jpeg


Jakbyś nie wrzucił foto to nie uwierzyl bym w istnienie takiej gierki
Member
Posts: 34,164
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Apr 11 2026 04:08am
Ja zaraz dopijam pierwszą.


:O czyżbyś późno dziś wstał drogi kolego? Już południe a tu [pierwsza kawka B)
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 11 2026 04:09am
:O czyżbyś późno dziś wstał drogi kolego? Już południe a tu [pierwsza kawka B)


Wstałem o 7 i się położyłem jeszcze na moment i obudziłem się o 10 i pierwszą kawkę gdzieś niedawno zacząłem pić dopiero.
Go Back To Polska Topic List
Prev1297298299300301428Next
Add Reply New Topic New Poll