Kurwa, nie spałem nic :cry: a zmieniłem sobie na lepszą ;) zaraz do miasta jadę na terapię, ale mi się nie chcę... siedzieć znowu tam 2 godziny i pierdolić bez sensu... dopiero 3 tydzień mija, a ja mam tam zapierdalać 8 miesięcy, ja pierdole.
ja się wyspałem jak Księciunio

współczuje ja po 1-2 wizytach już bym nie miał o czym z ludzmi pierdolić