No właśnie nie. Chociaż wypiłem dużo. Albo tego po prostu nie czuje już.
ja już nie pije energoli a przynajmniej nie 2 duże dziennie. wczoraj wypiłem małego i dziś małego. nie klepią mnie już a chce trochę pożyć

za to kawe i Yerbe moge pić hektolitrami dla smaku samego

mam ochotę jak cipa na rozpuszczalną z mlekiem