d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1289290291292293423Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 8 2026 05:52am
ja na razie Yerbe brzoskwiniową...smakowe bardzo mi posmakowały. częściej takie będę zamawiał B) ale na kawkę potem jeszcze chęć jest do cukierków ;)


Jakie cukierki
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 8 2026 05:53am
Trzeba dopić tę, co zrobiłem.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 8 2026 05:57am
Jakie cukierki


"Coco" lidlowe teraz w promocji za 20zł/kg. kupiłem cały kg i zamierzam je wpierdolić wszystkie :drool: kokosowe
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 8 2026 05:59am
"Coco" lidlowe teraz w promocji za 20zł/kg. kupiłem cały kg i zamierzam je wpierdolić wszystkie :drool: kokosowe


Będę dzisiaj w Lidlu poszukam
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 8 2026 06:10am
Ale się opiłem tej kawy już dzisiaj...
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 8 2026 06:19am
Ale się opiłem tej kawy już dzisiaj...


porobiła Cię trochę :D?
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 8 2026 06:27am
porobiła Cię trochę :D?


No właśnie nie. Chociaż wypiłem dużo. Albo tego po prostu nie czuje już.
Member
Posts: 30,688
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 8 2026 06:31am
No właśnie nie. Chociaż wypiłem dużo. Albo tego po prostu nie czuje już.


ja już nie pije energoli a przynajmniej nie 2 duże dziennie. wczoraj wypiłem małego i dziś małego. nie klepią mnie już a chce trochę pożyć :D za to kawe i Yerbe moge pić hektolitrami dla smaku samego ;) mam ochotę jak cipa na rozpuszczalną z mlekiem :drool:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 8 2026 06:50am
ja już nie pije energoli a przynajmniej nie 2 duże dziennie. wczoraj wypiłem małego i dziś małego. nie klepią mnie już a chce trochę pożyć :D za to kawe i Yerbe moge pić hektolitrami dla smaku samego ;) mam ochotę jak cipa na rozpuszczalną z mlekiem :drool:


Z mlekiem, albo ze śmietaną kremówką.
Member
Posts: 8,840
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 8 2026 06:53am
Z mlekiem, albo ze śmietaną kremówką.


Ja lubię ze słodzonym
Go Back To Polska Topic List
Prev1289290291292293423Next
Add Reply New Topic New Poll