d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1285286287288289415Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 5 2026 02:26pm
Kręć ręcznie bez maszynki wyjdzie jeszcze mniej :D


Blanty dalej umiem kręcić :angel: w bletki też trochę tego tytoniu swego czasu skręciłem.
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 5 2026 02:26pm
Blanty dalej umiem kręcić :angel: w bletki też trochę tego tytoniu swego czasu skręciłem.


Zależy chyba jeszcze jak tyton pocięty
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 5 2026 02:27pm
Zależy chyba jeszcze jak tyton pocięty


Wygląda jak tako tytoń z cygaretek trochę.
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 5 2026 02:28pm
Wygląda jak tako tytoń z cygaretek trochę.


Ale z takiego sklepowego tytoniu w nitkach się lepiej kręci niż z takiej sieczki?

Edit: taki na kg od chłopa to nie w nitkach, bynajmniej ja się nie spotkałem z takim

This post was edited by BrakNicku on Apr 5 2026 02:29pm
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 5 2026 02:29pm
Ale z takiego sklepowego tytoniu w nitkach się lepiej kręci niż z takiej sieczki?


Nie, chujowy taki właśnie jest. Tzn. ja nie lubię. Wolę ten cygaretkowy.
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Apr 5 2026 02:31pm
Nie, chujowy taki właśnie jest. Tzn. ja nie lubię. Wolę ten cygaretkowy.


O A ja myślałem że to odwrotnie jest
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 5 2026 02:32pm
O A ja myślałem że to odwrotnie jest


Może dlatego, że się przyzwyczaiłem po prostu... od ponad roku już tylko taki biorę.
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Apr 5 2026 10:39pm
Blanty dalej umiem kręcić :angel: w bletki też trochę tego tytoniu swego czasu skręciłem.


To jest skill na całe życie. Dziadek koleszki zapomniał całe swoje życie przez chorobę ale lulki kręcił do ostatniego dnia B)
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Apr 6 2026 05:21am
druga malutka do serniczka
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Apr 6 2026 05:50am
kawa to zycie ale ostatnio troche mi drazni zoladek :< ale to przez to, ze pije na czczo albo z samymi slodyczami
Go Back To Polska Topic List
Prev1285286287288289415Next
Add Reply New Topic New Poll