dobrą masz pamięć :thumbsup: ciekawiło mnie też ostatnio te głośne HOLY energetyki do rozpuszczania ale drogo to wychodzi chociaż niby dużo dawek można z puszki zrobić i nie ma cukru. wszyscy na yt i twich to teraz reklamują. trochę się ostatnio nauczyłem odpowiedzialności jeśli chodzi o pieniądze. tylko tych wydanych na Polskie fajki żałuje bo mógłbym sobie za to jakieś buty fajne np kupić . teraz kawa smakuje jak złoto :D
Pamiętam po prostu co wtedy robiłem, gdzie byłem, no i że piłem wtedy yerbe

ja o tym Holy nie słyszałem.