d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kawa
Prev1281282283284285415Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,034
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Apr 3 2026 07:35am
Jak hobbit jakiś... pierwsze i drugie śniadanie potem przedobiednie śniadanko ^_^


Lol zaraz będzie po obiednie śniadanko i kawka B)
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 3 2026 09:34am
kawusia :blush:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 3 2026 10:18am
Piłem niedawno kawę, ale mam ochotę na kolejną. Może jednak z tym poczekam.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 3 2026 10:21am
Piłem niedawno kawę, ale mam ochotę na kolejną. Może jednak z tym poczekam.


ja bym wypił energola ale nie chce mi się do lidla iść i muszę je ograniczyć bo pikawa stanie. kawe przed chwilą piłem ale też mam ochotę na jeszcze jedna.
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 3 2026 10:30am
ja bym wypił energola ale nie chce mi się do lidla iść i muszę je ograniczyć bo pikawa stanie. kawe przed chwilą piłem ale też mam ochotę na jeszcze jedna.


Ja energole piłem przez rok intensywnie, teraz się trochę z nimi ograniczyłem. Ale dalej lubię se wypić tigera.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 3 2026 10:36am
Ja energole piłem przez rok intensywnie, teraz się trochę z nimi ograniczyłem. Ale dalej lubię se wypić tigera.


ja lubie wszystkie byleby miały cukier bo te bez cukru chujowo chemicznie smakują. najlepiej mi wchodzi zwykły redbull i monster nie pamiętam dnia kiedy ostatnio nie wypiłem energola. już mnie nie klepią w sumie dlatego kupiłem Yerbe bo po niej jest spoko. polecam spróbować. tania jak barszcz i na długo Ci starcza ale nie każdy ją polubi. energole to zajebista trucizna ale na coś trzeba ripnąć
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 3 2026 10:38am
ja lubie wszystkie byleby miały cukier bo te bez cukru chujowo chemicznie smakują. najlepiej mi wchodzi zwykły redbull i monster nie pamiętam dnia kiedy ostatnio nie wypiłem energola. już mnie nie klepią w sumie dlatego kupiłem Yerbe bo po niej jest spoko. polecam spróbować. tania jak barszcz i na długo Ci starcza ale nie każdy ją polubi. energole to zajebista trucizna ale na coś trzeba ripnąć


Piłem kiedyś yerbe i mi nie podeszła.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 3 2026 10:44am
Piłem kiedyś yerbe i mi nie podeszła.


smakową? ja juz tylko taką będę zamawiał bo jest zajebista. za 50zł kupiłem 1.5 kg z przesyłką co mi starczy na dwa miechy pewnie.
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Apr 3 2026 11:06am
smakową? ja juz tylko taką będę zamawiał bo jest zajebista. za 50zł kupiłem 1.5 kg z przesyłką co mi starczy na dwa miechy pewnie.


Ona chyba nie była smakowa. Piłem ją ostatnim razem jakoś w 2011 roku.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Apr 3 2026 11:12am
Ona chyba nie była smakowa. Piłem ją ostatnim razem jakoś w 2011 roku.


dobrą masz pamięć :thumbsup: ciekawiło mnie też ostatnio te głośne HOLY energetyki do rozpuszczania ale drogo to wychodzi chociaż niby dużo dawek można z puszki zrobić i nie ma cukru. wszyscy na yt i twich to teraz reklamują. trochę się ostatnio nauczyłem odpowiedzialności jeśli chodzi o pieniądze. tylko tych wydanych na Polskie fajki żałuje bo mógłbym sobie za to jakieś buty fajne np kupić . teraz kawa smakuje jak złoto :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1281282283284285415Next
Add Reply New Topic New Poll