Ty wypijasz tyle energoli i kaw że na ciebie tylko yerba od escobara zadziala
haha no 3-4 kawki dziennie i dwa zazwyczaj energole czasami jeden. teraz w lidlu są duże redbulle to wieczorem się przejdę chyba

jak pije Yerbe to ograniczam sporo kawe i energole a ona nie szkodzi tak zdrowiu wiec kupuje. droga też nie jest i na długo starcza a na energole trochę się nazbiera przez miesiąc

po lekach na schizo jestem senny niestety i muszę sie wspomagać