d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Oficjalny Sylwester 2025 Polskiej Sekcji D2jsp
Prev1323334353678Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 29 2026 07:54am
:santa:
Member
Posts: 5,695
Joined: Aug 20 2012
Gold: 0.07
Mar 29 2026 07:55am
bede
Member
Posts: 13,360
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 29 2026 07:58am
bede


Super, wpadaj asap bo impreza juz troche trwa
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 29 2026 08:01am
Super, wpadaj asap bo impreza juz troche trwa


No długi ten sylwester.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Mar 29 2026 08:02am
No długi ten sylwester.


:wub:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 29 2026 08:07am
:wub:


Cześć cbx, jak tam się miewasz? :wub:
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Mar 29 2026 08:15am
Cześć cbx, jak tam się miewasz? :wub:


dobrze. spałem po obiedzie do tej pory i teraz pije dr peppera monstera i kawe i pale szlugi :D ojciec znowu w szpitalu wiec trochę się martwie ale musi być ok ;) a Ty? co tworzysz dziś?
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 29 2026 08:19am
dobrze. spałem po obiedzie do tej pory i teraz pije dr peppera monstera i kawe i pale szlugi :D ojciec znowu w szpitalu wiec trochę się martwie ale musi być ok ;) a Ty? co tworzysz dziś?


Nie przepadam za dr pepperem :P chociaż dawno tego w sumie nie piłem. A byłem u Ola przed chwilą, miał jakiś problem z telefonem, więc postarałem się mu pomóc. Raczej leniwy dzień się szykuje. Wstałem późno, zjadłem obiad na śniadanie i idę robić trzecią kawę.
Member
Posts: 30,704
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Mar 29 2026 08:23am
Nie przepadam za dr pepperem :P chociaż dawno tego w sumie nie piłem. A byłem u Ola przed chwilą, miał jakiś problem z telefonem, więc postarałem się mu pomóc. Raczej leniwy dzień się szykuje. Wstałem późno, zjadłem obiad na śniadanie i idę robić trzecią kawę.


ja też jeszcze jedną wypije ^_^ mam jeszcze 6 browarków i też chyba po kawie i monsterze się skuszę hhe
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 29 2026 08:24am
ja też jeszcze jedną wypije ^_^ mam jeszcze 6 browarków i też chyba po kawie i monsterze się skuszę hhe


Ja postanowiłem do końca roku nie pić ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1323334353678Next
Closed New Topic New Poll