dobrze. spałem po obiedzie do tej pory i teraz pije dr peppera monstera i kawe i pale szlugi :D ojciec znowu w szpitalu wiec trochę się martwie ale musi być ok ;) a Ty? co tworzysz dziś?
Nie przepadam za dr pepperem

chociaż dawno tego w sumie nie piłem. A byłem u Ola przed chwilą, miał jakiś problem z telefonem, więc postarałem się mu pomóc. Raczej leniwy dzień się szykuje. Wstałem późno, zjadłem obiad na śniadanie i idę robić trzecią kawę.