d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev1179180181182183259Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Mar 26 2026 12:25pm
:zzz:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 28 2026 06:10am
Nie śpię, wstałem po 10.
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 28 2026 12:24pm
Zasnę pewnie późno, bo chcę zafundować sobie kawę.
Member
Posts: 13,210
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 28 2026 12:27pm
Nie spie, ide po pranie
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 28 2026 12:28pm
Nie spie, ide po pranie


To ja idę do sklepu.
Member
Posts: 13,210
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 28 2026 12:29pm
To ja idę do sklepu.


Nie wyschlo, wlaczylem drugi raz na 1.20h, a ledwo stoje xD
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Mar 28 2026 12:47pm
ja ostatnio wcześnie wstaje ale i wcześnie chodzę spać :zzz:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 28 2026 01:01pm
Nie wyschlo, wlaczylem drugi raz na 1.20h, a ledwo stoje xD


Myślałem na początku, że Ty zmęczony jesteś, ale zapomniałem, że mówiłeś, że drinkujesz :D
ja ostatnio wcześnie wstaje ale i wcześnie chodzę spać :zzz:


Ja też staram się wcześniej kłaść, ale czasami mi nie wychodzi i nie śpię nic. Średnio mam tak co kilka dni.
Member
Posts: 13,210
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 28 2026 02:56pm
Ide spac jak mam isc jutro do sauny i na basen to odpowiedni moment :thumbsup:
Banned
Posts: 2,177
Joined: Mar 27 2026
Gold: 100.00
Mar 28 2026 02:57pm
Ide spac jak mam isc jutro do sauny i na basen to odpowiedni moment :thumbsup:


2 lata chodziłem łącznie na basen, z czego połowę spędziłem właśnie na saunie :) miłego!
Go Back To Polska Topic List
Prev1179180181182183259Next
Add Reply New Topic New Poll