d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1138139140141142218Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Mar 25 2026 03:24am
dziś kawa szluga i redbull brzoskwiniowy :mellow:
Member
Posts: 13,327
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 25 2026 06:59am
dziś kawa szluga i redbull brzoskwiniowy :mellow:


Szlug (potocznie papieros) to słowo pochodzące prawdopodobnie z języka niemieckiego, często zapośredniczone przez jidisz, odnoszące się do ślimaka bez muszli (niem. Slug), co przenośnie oznaczało "obrzydliwość" lub "coś mizernego", z czasem ewoluując do określenia papierosa w slangu, jak podaje sjp

Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Mar 25 2026 07:00am
ogórki konserwowe, ser i kabanosy żarłem
Member
Posts: 13,327
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 25 2026 07:01am
ogórki konserwowe, ser i kabanosy żarłem


Petarda sniadanko drogi kolego nie to co batony z guwna i kawa bez kawy :thumbsup:
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Mar 26 2026 03:15am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy popijany czarna bezkofeinowa kawa bez cukru b)
Member
Posts: 13,327
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 26 2026 03:24am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy popijany czarna bezkofeinowa kawa bez cukru b)


Czy drogi kolega ma juz reflux od tej chemii ktora sie faszeruje co rano?
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Mar 26 2026 03:27am
Czy drogi kolega ma juz reflux od tej chemii ktora sie faszeruje co rano?

Po co ten placz drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 75,508
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Mar 26 2026 08:03am
na rozruch z rana przeważnie piję kawę w sumie bez niej nie wychodzę z domu :evil: śniadania jadam koło 10 :ph34r:
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Mar 27 2026 05:31am
na rozruch z rana przeważnie piję kawę w sumie bez niej nie wychodzę z domu :evil: śniadania jadam koło 10 :ph34r:

Kawa bezkofeinowa drogi kolego? b)
Member
Posts: 13,327
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Mar 27 2026 08:07am
Kawa bezkofeinowa drogi kolego? b)


Na pewno cukier bezcukrowy i kawa bezkawowa co za imbec :rofl:
Go Back To Polska Topic List
Prev1138139140141142218Next
Add Reply New Topic New Poll