Jak zawsze twoja logika jest wybitna drogi kolego i jak zawsze nawet nie potrafisz napisać dziękuje albo przepraszam, ale to dość powszechne wśród ludzi na twoim poziomie drogi kolego. :wub:

byłbyś znakomitym politykiem i/lub dziennikarzem
Służę pomocą w ramach darmowego pakietu bieda ej aj plus
Znakomita informacja chojny przyjacielu poproszę przekaż w takim razie
chociaż te 50 PLN w datku o tu
https://naratunek.org/wplacamCzekam na potwierdzenie via pm B)
Nie bez powodu użyłem tego słowa, a kwota wskazana która punktujesz odnosi się do twojej wypowiedzi, gdzie sam taka zaproponowałeś

Szczerze liczyłem, że pokażesz gest skoro kreujesz swój wizerunek na bogacza

Niezbyt hojny gest jak na kogoś kto jest w stanie kupować całe polskie rodziny kilka pokoleń wstecz i do przodu B) mimo wszystko dziękuję w imieniu podopiecznych fundacji :wub:
Jeśli to nie jest podziękowanie, to chyba wyjaśnia dlaczego tak często wspominasz o deficytach wszelkich. Drogi kolego
