d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1135136137138139220Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Mar 18 2026 04:47am
kupiłem dużą paczkę nesquik wiec jutro rano zjem coś "normalnego" dziekuje za troskę :thumbsup: :P


Drogi kolego, to jest tak samo złe (a nawet gorsze) proszę zrewidować swoje poglądy apropk zdrowego odżywiania :wub:
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Mar 18 2026 04:49am
owsianka i tost
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Mar 18 2026 04:51am
owsianka i tost


o mój drogi przyjaciel wie jak się zdrowo odżywiać

kupiłem dużą paczkę nesquik wiec jutro rano zjem coś "normalnego" dziekuje za troskę :thumbsup: :P


poproś go o prade! :)
Member
Posts: 30,717
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Mar 19 2026 05:47am
o mój drogi przyjaciel wie jak się zdrowo odżywiać



poproś go o prade! :)


ale ja uwielbiam mleko czekoladowe z nesquik drogi kolego :(
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Mar 19 2026 09:44am
owsianka i tost


Jutro mam w planach taki zestaw B)
Member
Posts: 30,717
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Mar 20 2026 01:36am
Relanium :ph34r:
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Mar 20 2026 01:53am
Z racji Wielkiego postu i piątku dziś bez śniadania i może nawet bez obiadu B)
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Mar 20 2026 02:02am
Z racji Wielkiego postu i piątku dziś bez śniadania i może nawet bez obiadu B)


ze jak?

będzie omlet z papryka, czorizo, oliwkami i suszonymi pomidorami
Member
Posts: 4,604
Joined: Jun 12 2022
Gold: 95.00
Warn: 50%
Mar 20 2026 02:04am
Z racji Wielkiego postu i piątku dziś bez śniadania i może nawet bez obiadu B)


Pomimo ze nie przepadam za tobą z powodu pewnego deficytu, to jednak boli mnie serduszko że nie masz co jeść, wyślij mi swój numer konta wpłacę Ci 50zł żebyś miał na tydzień czasu drogi kolego. :wub:
Member
Posts: 34,130
Joined: Sep 17 2007
Gold: 410.00
Mar 20 2026 02:17am
Pomimo ze nie przepadam za tobą z powodu pewnego deficytu, to jednak boli mnie serduszko że nie masz co jeść, wyślij mi swój numer konta wpłacę Ci 50zł żebyś miał na tydzień czasu drogi kolego. :wub:


Znakomita informacja chojny przyjacielu poproszę przekaż w takim razie chociaż te 50 PLN w datku o tu

https://naratunek.org/wplacam


Czekam na potwierdzenie via pm B)
Go Back To Polska Topic List
Prev1135136137138139220Next
Add Reply New Topic New Poll