d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Sniadanie
Prev1122123124125126218Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Feb 10 2026 03:34am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy popijany czarna bezkofeinowa kawa bez cukru b)
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Feb 10 2026 05:13am
Dzis na sniadanie batonik bialkowy popijany czarna bezkofeinowa kawa bez cukru b)


Bede rzygał
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Feb 10 2026 05:19am
Bede rzygał

W domu wszyscy zdrowi drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 13,337
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Feb 10 2026 05:21am
W domu wszyscy zdrowi drogi kolego? :mellow:


Otrzyj łzy konfidenta drogikolego
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Feb 10 2026 06:13am
W domu wszyscy zdrowi drogi kolego? :mellow:


umrzyj :)
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Feb 10 2026 06:35am
Szalom bracia
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Feb 10 2026 07:37am
umrzyj :)

Ultra latwy reporcik drogi kolego b)
Member
Posts: 8,701
Joined: Jun 25 2022
Gold: 7,271.09
Feb 10 2026 07:45am
Dzisiaj na śniadanie zjadłem jajka sadzone zwane Shakshuka (Shakshuka to królowa izraelskich „potraw jajecznych”). :)
Do tego oczywiście chlebek boży :)
oraz szklaneczka świeżego soku pomarańczowego – zawsze świeżo wyciskany i bogaty w witaminy. (W języku hebrajskim pomarańcza nazywa się tapuz, co w tłumaczeniu oznacza „złote jabłko”) :)

This post was edited by DrizztEU on Feb 10 2026 07:45am
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Feb 10 2026 08:11am
Ultra latwy reporcik drogi kolego b)


o nie!
Member
Posts: 9,142
Joined: Oct 24 2022
Gold: 1,023.47
Warn: 10%
Feb 10 2026 08:26am
Dzisiaj na śniadanie zjadłem jajka sadzone zwane Shakshuka (Shakshuka to królowa izraelskich „potraw jajecznych”). :)
Do tego oczywiście chlebek boży :)
oraz szklaneczka świeżego soku pomarańczowego – zawsze świeżo wyciskany i bogaty w witaminy. (W języku hebrajskim pomarańcza nazywa się tapuz, co w tłumaczeniu oznacza „złote jabłko”) :)

Znakomite sniadanie drogi kolego b)
Go Back To Polska Topic List
Prev1122123124125126218Next
Add Reply New Topic New Poll