Jak nie jesz sniadan to tu nie pisz drogi kolego, proste :mellow:
No właśnie nie rozumiem dlaczego
Temat oficjalnie lepszy od tego od obiadow ktory jest pelny wulgarnych agresorow bez kultury, zapraszam do chwalenia sie swoimi sniadaniami b)
Tu zapraszasz się chwalenia śniadaniami a nie pytasz co kto zjadł, tytuł jest mylący

i klarowne :thumbsup:
I Ty Brutusie przeciwko mnie?! 😮😯😲🥺
This post was edited by BrakNicku on Jan 12 2026 11:27am