gram w pedal drugi no i zagralem w needy streamer overload 2 dni temu, ale nie polecam bo mozna oszalec
mysle tez czy nie zagram w wowa bo w styczniu prepatch tbc ale moze poczekam do stycznia hmge, jakbym sie wkrecil to bym gral pvp areny przez nastepny rok