d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > W Co Grasz
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 20 2025 10:01am
Gram w druzynowawalka taktyk


tft jedna z lepszych gier przed spaniem
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 20 2025 10:04am
gram w pedal drugi no i zagralem w needy streamer overload 2 dni temu, ale nie polecam bo mozna oszalec


mysle tez czy nie zagram w wowa bo w styczniu prepatch tbc ale moze poczekam do stycznia hmge, jakbym sie wkrecil to bym gral pvp areny przez nastepny rok





Member
Posts: 11,229
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Dec 20 2025 11:07am
gram w pedal drugi no i zagralem w needy streamer overload 2 dni temu, ale nie polecam bo mozna oszalec


mysle tez czy nie zagram w wowa bo w styczniu prepatch tbc ale moze poczekam do stycznia hmge, jakbym sie wkrecil to bym gral pvp areny przez nastepny rok


pedal to the metal?
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 20 2025 11:11am
pedal to the metal?


dobra nuta :)
Member
Posts: 11,229
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Dec 20 2025 11:11am
dobra nuta :)


akurat chodzilo mi o truck simulator xD
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 20 2025 11:14am
akurat chodzilo mi o truck simulator xD




w takim razie cie zglaszam
Member
Posts: 11,229
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Dec 20 2025 11:17am
https://www.youtube.com/watch?v=VfVIcLN_P-w

w takim razie cie zglaszam


nie rób tego kolego wub
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Dec 20 2025 02:56pm
W ETS 2 z promods , pd2 i Skyrima wczoraj kupiłem za 35zł i moduje sobie żeby zrobić z tej gierki arcydzieło B)


arcydzieło ze skyrima to jest na vr jak sobie zmodowałem że miałem całe ciało a nie tylko dłonie B)
Member
Posts: 34,018
Joined: Sep 17 2007
Gold: 420.00
Dec 20 2025 04:21pm
Ostatnio w diabła drugiego odrodzonego B)
Member
Posts: 23,725
Joined: Jan 27 2009
Gold: 1,000.00
Dec 20 2025 05:54pm
a ostatnio ogrywam Mount and Blade 2 Bannerlord,nie moge spać przez to gówno
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll