☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Kto śpi
Prev
1
167
168
169
170
171
262
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 13118
Replies: 2618
Track Topic
cbx1992
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#1681
Dec 17 2025 04:07am
nie śpię. ostatnie 4 dni prawie całe przespałem nie wiem ocb
Unknown-X
Member
Posts: 13,238
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#1682
Dec 17 2025 04:29am
Nie spie
cbx1992
Member
Posts: 30,633
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#1683
Dec 17 2025 02:54pm
Kenu_PL
Member
Posts: 11,255
Joined: Dec 25 2018
Gold
:
2,137.69
Warn: 10%
#1684
Dec 17 2025 10:31pm
Ja czuwam już
DrizztEU
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#1685
Dec 17 2025 10:52pm
też już wstałem, ostatni raz już tak wcześnie w tym roku (nie z własnej woli)
Unknown-X
Member
Posts: 13,238
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#1686
Dec 17 2025 11:07pm
Quote (
DrizztEU @ Dec 18 2025 05:52am
)
też już wstałem, ostatni raz już tak wcześnie w tym roku (nie z własnej woli) :)
rowniez nie spie, u mnie jeszcze 2 dni takiego wstawania w tym roku
DrizztEU
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#1687
Dec 17 2025 11:09pm
Quote (
Unknown-X @ 18 Dec 2025 05:07
)
rowniez nie spie, u mnie jeszcze 2 dni takiego wstawania w tym roku :P
No dzień dobry!
2 dni licząc z dzisiaj jako pierwszy,
czy jutro i pojutrze jeszcze?
Unknown-X
Member
Posts: 13,238
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#1688
Dec 17 2025 11:10pm
Quote (
DrizztEU @ Dec 18 2025 06:09am
)
No dzień dobry! :)
2 dni licząc z dzisiaj jako pierwszy,
czy jutro i pojutrze jeszcze? :cry:
w sobote ostatni dzien pracy, ale dobra informacja jest taka ze do pracy wracam dopiero 08.01
DrizztEU
Member
Posts: 8,700
Joined: Jun 25 2022
Gold
:
71.09
#1689
Dec 17 2025 11:16pm
Quote (
Unknown-X @ 18 Dec 2025 05:10
)
w sobote ostatni dzien pracy, ale dobra informacja jest taka ze do pracy wracam dopiero 08.01 :thumbsup:
o cholera, no to pozazdrościć drogi kolego w takim razie, solidna przerwa ^^
ja 2giego już będę musiał na jeden dzień przyjść niestety :<<<
Unknown-X
Member
Posts: 13,238
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#1690
Dec 17 2025 11:20pm
Quote (
DrizztEU @ Dec 18 2025 06:16am
)
o cholera, no to pozazdrościć drogi kolego w takim razie, solidna przerwa ^^
ja 2giego już będę musiał na jeden dzień przyjść niestety :<<<
tylko troche dluzsza przerwa niz jak co miesiąc (pracuje w systemie 2/2)
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
167
168
169
170
171
262
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact