d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Młodzieżowe Słowo Roku
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,831
Joined: Sep 16 2018
Gold: 0.01
Dec 8 2025 01:53pm
nie wiem co to znaczy
nie jestem debilem
dziekuje za uwage
manchester united jest wielki
prosze nie piszczec w odpowiedziach do mnie
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Dec 8 2025 02:18pm
Co to w ogóle znaczy?


Nic. Gówno podłapane przez umysły dzieci, którym łatwo wciskać różne rzeczy.
Member
Posts: 659
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Dec 8 2025 02:18pm
Nie ogarniam ich słownictwa ziomka corka ciągle mówi "rel" wkurwiało mnie to i zapytałem ile jeszcze razy powie to rel to sie obraziła i poszła na szczęście wchuj :c jeszcze te ich spodnie 3 x za duże XDDDD

Z polskim chyba nie mam problemu albo jeszcze nie zwróciłem uwagi. Mnie wkurwia, kiedy Amerykanie na okrągło wtrącają "like" do każdej wypowiedzi, jak jakieś bezmózgi.
Member
Posts: 45,804
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Dec 8 2025 02:21pm
Z polskim chyba nie mam problemu albo jeszcze nie zwróciłem uwagi. Mnie wkurwia, kiedy Amerykanie na okrągło wtrącają "like" do każdej wypowiedzi, jak jakieś bezmózgi.


To zwyczajnie ubogie słownictwo :D

Nic. Gówno podłapane przez umysły dzieci, którym łatwo wciskać różne rzeczy.


Ale "szmącić" albo "szpącić" to słowo, które znam od dziecka i jak wspomniałem- moja babcia go używa.

Do czego to doszło, żeby dziady na jsp ubolewały na dzisiejszą młodzieżą. :ROFL:
Member
Posts: 43,589
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
Dec 8 2025 02:26pm
Ale "szmącić" albo "szpącić" to słowo, które znam od dziecka i jak wspomniałem- moja babcia go używa.

Do czego to doszło, żeby dziady na jsp ubolewały na dzisiejszą młodzieżą. :ROFL:


Nie rozumiem odpowiedzi tbh
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 8 2025 02:32pm
Szpącić

Kombinować, oszukiwać, spekulować, prowadzić nielegalne interesy, majstrować.

Młodzieżowym słowem roku zostało określenie używane przez moją babcię :ROFL:

Szponcić, to chyba jeszcze przedwojenne słówko lub nawet z epoki carskiej... Ja lubię od czasu do czasu posłuchać takich bardzo starych szlagierów i na 100% gdzieś to już słyszałem.
Wydaje mi się, że w "Chórze Dana" mogło ono być.

Dla imbecyli, którzy nie wiedzą co to jest Chór Dana:
"Chór Dana (pierwotnie hiszp. Coro Argentino V. Dano) – polski zespół rewelersów założony w 1928 roku przez Władysława Daniłowskiego (kierownika artystycznego i akompaniatora), początkowo męski kwartet wokalny. Inicjatorem powstania grupy był Leon Badowski."
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Dec 8 2025 02:34pm
dobrze ze nie modrzew :rolleyes:
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 8 2025 02:55pm
szpąci ostro B)
Member
Posts: 28,905
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
Dec 8 2025 03:40pm
dobrze, ze nie to 67 jebane gowno brainrotowe
Member
Posts: 45,804
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Dec 8 2025 04:29pm
Szponcić, to chyba jeszcze przedwojenne słówko lub nawet z epoki carskiej... Ja lubię od czasu do czasu posłuchać takich bardzo starych szlagierów i na 100% gdzieś to już słyszałem.
Wydaje mi się, że w "Chórze Dana" mogło ono być.

Dla imbecyli, którzy nie wiedzą co to jest Chór Dana:
"Chór Dana (pierwotnie hiszp. Coro Argentino V. Dano) – polski zespół rewelersów założony w 1928 roku przez Władysława Daniłowskiego (kierownika artystycznego i akompaniatora), początkowo męski kwartet wokalny. Inicjatorem powstania grupy był Leon Badowski."


Ja pielęgnuje lokalna gwarę i regularnie jej używam w rozmowach B)

Na chór dana natknąłem się lata temu i najbardziej zapadło mi w pamięć "niedobrze, panie bobrze" :D
Skoro już zahaczyliśmy o temat, to zapraszam do posłuchania mojej ulubionej piosenki z dwudziestolecia:
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll