d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Uważam że Polska Powinna Mieć Króla
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 659
Joined: Aug 22 2021
Gold: 0.01
Dec 7 2025 06:56am
Braun tak z gęby bardziej przypomina króla


Też mocna kandydatura

Po co wam pośrednik? Putina weźcie, będzie taniej i efektywniej.
Member
Posts: 8,621
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 7 2025 06:59am
Po co wam pośrednik? Putina weźcie, będzie taniej i efektywniej.


On się ceni, nie będzie taniej
Member
Posts: 19,028
Joined: May 7 2024
Gold: 40.00
Warn: 30%
Dec 7 2025 07:01am
Po co wam pośrednik? Putina weźcie, będzie taniej i efektywniej.


Putin nie ma brody :huh: Król musi mieć brodę
Member
Posts: 8,621
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 7 2025 07:02am
Putin nie ma brody :huh: Król musi mieć brodę


Słuszna uwaga kolego
Member
Posts: 6,795
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Dec 7 2025 11:08pm
marianna schreiber na krulowom
Member
Posts: 13,164
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 7 2025 11:11pm
marianna schreiber na krulowom


wspanialy pomysł, na chwałe naszego kurestwa, tfu królestwa!
Member
Posts: 11,228
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Dec 7 2025 11:56pm
marianna schreiber na krulowom


Hell no
Member
Posts: 8,621
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 8 2025 04:12am
marianna schreiber na krulowom


chyba knurowom :P
Member
Posts: 11,228
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Dec 8 2025 06:04am
chyba knurowom :P


Chyba kurwowom
Member
Posts: 13,164
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 8 2025 06:14am
Chyba kurwowom


Chyba tak
Go Back To Polska Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll