☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Sezon 37 Rozpocznie Się 5 Grudnia O Godzinie 17:00
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 111
Replies: 14
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
rurzowiak
Member
Posts: 10,516
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#1
Dec 5 2025 06:40am
Dokładnie tak.
Kim zagrać? Niech sekcja wybierze. Macie czas do 17:00, a później rurzowiak przez kilka może kilkanaście dni, będzie grał waszym wyborem.
PrzykraSprawa
Member
Posts: 20,805
Joined: Apr 10 2018
Gold
:
2,261.43
#2
Dec 5 2025 06:59am
Quote (
rurzowiak @ Dec 5 2025 01:40pm
)
Dokładnie tak.
Kim zagrać? Niech sekcja wybierze. Macie czas do 17:00, a później rurzowiak przez kilka może kilkanaście dni, będzie grał waszym wyborem.
Co? W co?
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#3
Dec 5 2025 07:10am
nie wiem o jaką gierkę chodzi ale "Spocony Barbarzyńca." do Ciebie pasuje
Unknown-X
Member
Posts: 13,187
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#4
Dec 5 2025 07:11am
Quote (
PrzykraSprawa @ Dec 5 2025 01:59pm
)
Co? W co?
No wlasnie
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#5
Dec 5 2025 07:16am
Quote (
Unknown-X @ 5 Dec 2025 14:11
)
No wlasnie
nie ważne głosuj na spoconego barbarzyńcę, kolega jak gra to stosuje się do wytycznych jak zaznaczysz inaczej to albo ubierze obcisłe gacie, albo zapuści brodę, nie będzie się mył lub zrezygnuje z solarium
cbx1992
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
36.63
Warn: 10%
#6
Dec 5 2025 07:43am
chodzi o diablo trzecie Pan odrodzenia
Unknown-X
Member
Posts: 13,187
Joined: Feb 12 2006
Gold
:
17,719.56
#7
Dec 5 2025 07:44am
Quote (
cbx1992 @ Dec 5 2025 02:43pm
)
chodzi o diablo trzecie Pan odrodzenia :mellow:
Czarodziejka na tal rasza
rurzowiak
Member
Posts: 10,516
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#8
Dec 5 2025 07:50am
Quote (
PrzykraSprawa @ Dec 5 2025 01:59pm
)
Co? W co?
Diabeł 3, SSFHC.
Quote (
BrakNicku @ Dec 5 2025 02:10pm
)
nie wiem o jaką gierkę chodzi ale "Spocony Barbarzyńca." do Ciebie pasuje
Wcale, że nie, ale dzięki za głos.
BrakNicku
Member
Posts: 8,641
Joined: Nov 4 2007
Gold
:
1,010.00
#9
Dec 5 2025 07:55am
Quote (
rurzowiak @ 5 Dec 2025 14:50
)
Diabeł 3, SSFHC.
Wcale, że nie, ale dzięki za głos. :blush:
Pamiętaj że Twój wizerunek będzie się = z tym co napisałeś w pierwszym poście... liczymy na zdjęcia
hef
Member
Posts: 37,045
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#10
Dec 5 2025 09:23am
Wydawało mi się, że w d3 było więcej klas
Go Back To
Polska
Topic List
1
2
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact