d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Sezon 37 Rozpocznie Się 5 Grudnia O Godzinie 17:00
12Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 5 2025 06:40am
Dokładnie tak.
Kim zagrać? Niech sekcja wybierze. Macie czas do 17:00, a później rurzowiak przez kilka może kilkanaście dni, będzie grał waszym wyborem.
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Dec 5 2025 06:59am
Dokładnie tak.
Kim zagrać? Niech sekcja wybierze. Macie czas do 17:00, a później rurzowiak przez kilka może kilkanaście dni, będzie grał waszym wyborem.


Co? W co?
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 5 2025 07:10am
nie wiem o jaką gierkę chodzi ale "Spocony Barbarzyńca." do Ciebie pasuje
Member
Posts: 13,183
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 5 2025 07:11am
Co? W co?


No wlasnie
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 5 2025 07:16am
No wlasnie


nie ważne głosuj na spoconego barbarzyńcę, kolega jak gra to stosuje się do wytycznych jak zaznaczysz inaczej to albo ubierze obcisłe gacie, albo zapuści brodę, nie będzie się mył lub zrezygnuje z solarium :D
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 5 2025 07:43am
chodzi o diablo trzecie Pan odrodzenia :mellow:
Member
Posts: 13,183
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 5 2025 07:44am
chodzi o diablo trzecie Pan odrodzenia :mellow:


Czarodziejka na tal rasza
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 5 2025 07:50am
Co? W co?


Diabeł 3, SSFHC.

nie wiem o jaką gierkę chodzi ale "Spocony Barbarzyńca." do Ciebie pasuje


Wcale, że nie, ale dzięki za głos. :blush:
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 5 2025 07:55am
Diabeł 3, SSFHC.



Wcale, że nie, ale dzięki za głos. :blush:


Pamiętaj że Twój wizerunek będzie się = z tym co napisałeś w pierwszym poście... liczymy na zdjęcia :D
Member
Posts: 37,043
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Dec 5 2025 09:23am
Wydawało mi się, że w d3 było więcej klas
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll