Pojde do aquaparku poplywac, obejrze mecz hokeja szwedzkiej ekstraklasy a na koniec zabiore kolegow w ramach podziekowania na jedzenie do restauracji
w ramach podziękowania za co
Weekend w robo mi się szykuje, ale wy chłopaki odpoczywajcie
Ja w sumie cały tydzień nic nie robiłem to w weekend bym coś porobił, na pewno pójdę z synami do kina na FNAF2