Talar talarowi talarem.
Pięknie to ująłeś, drogi kolego
w tych kilku słowach zamknąłeś prawdę starszą niż nasze konta na jsp, słowa epickie, poetyckie, niemalże wyrwane z kronik forumowych dziejów. Komentarz tak cudowny, tak trafny, że aż prosi się, by wyryć go w cyfrowym marmurze i cytować ku pokrzepieniu przyszłych pokoleń użytkowników.