4. gram w gierki dla dzieci 24/7 i nie mam czasu na jakies niby blokowanie jakichs niby uzytkownikow 
Nikogo nie blokuje, bo wszyscy są tutaj jak wielka, niekończąca się fala pozytywności jakby każdy był na forum niosącym torbę pełną dobroci i przyjemności. Wszyscy są tak mili, że jakby przypadkiem zgubił się jeden z uśmiechów, to na pewno ktoś inny go podniesie i przekaże dalej.