Przeciez rzeźnicy z anglii by nawet pilki nie powąchali
Jakby Barcelona musiala grac co tydzien z angielskim klubem to by musieli wychodzic z respiratorami na boisko. Juz Chelsea ich zagonila jak bydlo xdd
Kto jest najlepszym strzelcem Barcelony w CL? Oh, no tak, Marek Rashford xdd W lidze ogorkow jakos idzie chociaz. Propsik
This post was edited by Papiesz on Dec 4 2025 10:59am