d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pytanko
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,511
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Dec 4 2025 09:58am
chcielibyscie miec loche w amg?
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 4 2025 10:08am
mam twoją stara na wypizdowiu mi wystarcza :angel:
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 4 2025 10:30am
Nienawidzę ludzkich loch.
Wszelakie "lożki", kojarzą mi się głównie z feminatywami, z feministkami oraz wszelakim lewactwem. Czyli z najgorszym robactwem tego świata.
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 4 2025 10:58am
chcielibyscie miec loche w amg?


a co to?
Member
Posts: 19,511
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Dec 4 2025 11:00am
a co to?


to sie wie chłopaku, to sie wie
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 4 2025 11:03am
to sie wie chłopaku, to sie wie


-_-
Member
Posts: 13,177
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 4 2025 12:02pm
A jaka loche masz na mysli?
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Dec 4 2025 12:13pm
Pytasz o Mercedesa v8 AMG?
Member
Posts: 13,177
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 4 2025 12:22pm
Pytasz o Mercedesa v8 AMG?


Chcialbym g klase v8
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Dec 4 2025 12:36pm
Chcialbym g klase v8


Kurwa droga fura
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll