d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jaraj Jin Lingi
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,795
Joined: Sep 25 2021
Gold: 1,047.06
Dec 3 2025 05:53am
w drodze do pracy i w drodze do silki
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 3 2025 05:56am
w drodze do pracy i w drodze do silki


Member
Posts: 13,177
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 3 2025 06:11am
Kiedys probowalem top quality
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 3 2025 06:46am
moja Kochana Mami się od nich raka płuc nabawiła. nie polecam ! :angry:
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 3 2025 06:49am
moja Kochana Mami się od nich raka płuc nabawiła. nie polecam ! :angry:


a które są najzdrowsze ? ja za szczeniaka to "cosmoc" czy "cocmoc" jakoś tak (kosmos po rusku) :D kupowałem a te szlugi w rybach przemycali, jak paliłeś to śledzia czułeś :D mogłeś się najeść i napalić, cena była niska bo nikt tego nie kupował
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Dec 3 2025 06:53am
a które są najzdrowsze ? ja za szczeniaka to "cosmoc" czy "cocmoc" jakoś tak (kosmos po rusku) :D kupowałem a te szlugi w rybach przemycali, jak paliłeś to śledzia czułeś :D mogłeś się najeść i napalić, cena była niska bo nikt tego nie kupował


już nie pamietam jakie najgorsze a jakie z tych ruskich najlepsze ale ja jak był boom na przemyt to jakieś o smaku czekolady jarałem. były zajebiste i kosztowały 2-2.50 B) teraz te niby ruskie na straganach to robią w Polskich nielegalnych fabrykach i wszystkie smakują jak guwno
Member
Posts: 8,632
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Dec 3 2025 06:54am
już nie pamietam jakie najgorsze a jakie z tych ruskich najlepsze ale ja jak był boom na przemyt to jakieś o smaku czekolady jarałem. były zajebiste i kosztowały 2-2.50 B) teraz te niby ruskie na straganach to robią w Polskich nielegalnych fabrykach i wszystkie smakują jak guwno


to dlatego ze UNIA się nami opiekuje
Member
Posts: 42,077
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Dec 3 2025 08:13am
Dzinglingi to syf jak skurwysyn tam chyba zmielony dres daja do tych fajek 😂
Member
Posts: 13,177
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Dec 3 2025 08:34am
Dzinglingi to syf jak skurwysyn tam chyba zmielony dres daja do tych fajek 😂


Cale szczescie ze jako dziecko na żaglach sie nie zaciagalem xD
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 3 2025 10:02am
Co to takiego? :mellow:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll