a które są najzdrowsze ? ja za szczeniaka to "cosmoc" czy "cocmoc" jakoś tak (kosmos po rusku) :D kupowałem a te szlugi w rybach przemycali, jak paliłeś to śledzia czułeś :D mogłeś się najeść i napalić, cena była niska bo nikt tego nie kupował
już nie pamietam jakie najgorsze a jakie z tych ruskich najlepsze ale ja jak był boom na przemyt to jakieś o smaku czekolady jarałem. były zajebiste i kosztowały 2-2.50

teraz te niby ruskie na straganach to robią w Polskich nielegalnych fabrykach i wszystkie smakują jak guwno