jeszcze godzina i tak sie kurwa zaloguje

cta rano zrollowalem 3/3/3

Jest opcja zeby kupic gdzies w internecie diabla 2 lod ?
na jsp? w sensie mozesz nawet na bnecie ale tam razem z dodatkuem kosztuje chyva 120zl, a mozna kupic za 40 pewnie
This post was edited by firstmurloc on Dec 2 2025 08:42am