d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Jaja
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,626
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 29 2025 10:48am
Robię jajka w occie jadł ktoś? Lubicie? Ja uwielbiam! przed wojną podawano je w karczmach jako taką szybką przekąskę do alkoholu, zajebiste polecam! :drool:
Member
Posts: 35,049
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 29 2025 11:17am
Tak
Member
Posts: 35,049
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 29 2025 11:19am
lub
Member
Posts: 35,049
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 29 2025 11:20am
Nie
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 29 2025 11:56am
(oby)
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 29 2025 12:25pm
Robię jajka w occie jadł ktoś? Lubicie? Ja uwielbiam! przed wojną podawano je w karczmach jako taką szybką przekąskę do alkoholu, zajebiste polecam! :drool:


BYS KURWA DAL PRZEPIS
Member
Posts: 13,170
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Nov 29 2025 12:34pm
BYS KURWA DAL PRZEPIS


no wlasnie, twoje jaja zdobyly moje zainteresowanie (jakkolwiek by to nie brzmiało)
Member
Posts: 8,626
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 29 2025 12:44pm
1,5 szklanki octu na 4 szklanki wody, sól, cukier, gorczyca jaja na twardo w słoik

This post was edited by BrakNicku on Nov 29 2025 12:45pm
Member
Posts: 20,803
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 29 2025 12:50pm
1,5 szklanki octu na 4 szklanki wody, sól, cukier, gorczyca jaja na twardo w słoik


:mellow:
Member
Posts: 35,049
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 29 2025 01:28pm
1,5 szklanki octu na 4 szklanki wody, sól, cukier, gorczyca jaja na twardo w słoik


I słoik wypierdalasz przez okno
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll