Kolega ^BrakNicku :drool:
Cholera… A ja tu już szykowałem się, żeby tradycyjnie pożebrać o FG przy 1000 poście, a Ty mi, kolego, wszystko utrudniłeś, zakładając temat pierwszy. No ale co tam zaraz i tak wbiję okrągłe jak mój bęben 2000 będzie pełna rocznica swieto spamera oficjalna okazja, żeby znowu żebrać jak cygan na rynku. Tak że przygotujcie portfele FG, bo ja dopiero się rozkręcam. 😎