d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > 1000 Post Wbija Tu
123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,513
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 29 2025 09:29am
Kolega :drool:
Member
Posts: 35,050
Joined: Jan 13 2011
Gold: 2,583.57
Nov 29 2025 09:32am
Wbijam tu 34,711
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 29 2025 09:37am
Kolega ^BrakNicku :drool:


Cholera… A ja tu już szykowałem się, żeby tradycyjnie pożebrać o FG przy 1000 poście, a Ty mi, kolego, wszystko utrudniłeś, zakładając temat pierwszy. No ale co tam zaraz i tak wbiję okrągłe jak mój bęben 2000 będzie pełna rocznica swieto spamera oficjalna okazja, żeby znowu żebrać jak cygan na rynku. Tak że przygotujcie portfele FG, bo ja dopiero się rozkręcam. 😎
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 29 2025 09:46am
Wbijam tu 34,711


Gratuluję cieszy to mnie 🤝
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 29 2025 10:31am
gratulacje :thumbsup:
Member
Posts: 13,183
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Nov 29 2025 10:34am
a ja nie
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 29 2025 10:38am
gratulacje :thumbsup:


Dziękuję, na 10tysiecy stanę się pełnoprawnym spamerem?
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 29 2025 10:39am
a ja nie


Fakt ale do 10k masz niedaleko
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 29 2025 10:57am
Dziękuję, na 10tysiecy stanę się pełnoprawnym spamerem?


podobno od 25k taki tag można dostać ale masz dobre jd wiec nic straconego drogi kolego B)
Member
Posts: 8,636
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 29 2025 11:07am
podobno od 25k taki tag można dostać ale masz dobre jd wiec nic straconego drogi kolego B)


Uchuchu…
Go Back To Polska Topic List
123Next
Closed New Topic New Poll