w nocy zrobiłem nm. spałem do 11 jestem teraz po obiadku a mam zawsze zwyczaj poleżeć po nim :rolleyes: potem cały dzień grind a Ty co tworzysz drogi kolego dziś? B)
Ja dopiero będę śniadanie ogarniał, jaja, parówka, bekon i fasolka haintz 🥳Trochę poleżę trochę posiedzę 😏, później z dzieciakami w mortal kombat 11 na konsoli pogram, może trio w Fortnite a po 17 do biedry po spożywkę pójdę, w międzyczasie wymyślę co dobrego na kolację upichcić, po kolacji jakieś piwko i poszukam czegoś na kodi albo netflix, będę celować w jakiś serial Gotham ( tyle że na kodi ostatnio było tylko do 2 sezonu) albo pierścienie władzy. Gowniaki w domu mam chore to kobieta nie goni mnie do żadnej odpowiedzialnej roboty typu odkurzanie 😂 masz mój cały plan dnia 🤏