d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Pd2
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 28 2025 10:20am
20zł na eneba ziom ;)


Stać mnie, lecz nie jestem wstanie kupić tego klucza. Kiedyś były do kupienia fizyczne karty podarunkowe, chociażby w żabce, teraz nie ma i same elektroniczne są, niestety.
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 28 2025 10:23am
Stać mnie, lecz nie jestem wstanie kupić tego klucza. Kiedyś były do kupienia fizyczne karty podarunkowe, chociażby w żabce, teraz nie ma i same elektroniczne są, niestety.


:wacko:
blikiem zapłać...
Member
Posts: 30,598
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 28 2025 10:28am
Stać mnie, lecz nie jestem wstanie kupić tego klucza. Kiedyś były do kupienia fizyczne karty podarunkowe, chociażby w żabce, teraz nie ma i same elektroniczne są, niestety.


nie poratuje bo sam mam puste konto ( zawsze wybieram od razu gotówkę tak mi wygodniej ) a cd key mam jeszcze z czasów jak grałem w classica :D
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Nov 28 2025 10:49am
Stać mnie, lecz nie jestem wstanie kupić tego klucza. Kiedyś były do kupienia fizyczne karty podarunkowe, chociażby w żabce, teraz nie ma i same elektroniczne są, niestety.


paysafecard w żabkach są
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 28 2025 11:38am
:wacko:
blikiem zapłać...


Nie dam rady.

paysafecard w żabkach są


t4i!
Member
Posts: 30,598
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 28 2025 12:19pm
Jaka kolejka?


i co nie masz kolejki ? :mellow:
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 28 2025 12:23pm
i co nie masz kolejki ? :mellow:


ja nie gram
Member
Posts: 8,594
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,020.00
Nov 28 2025 12:29pm
i co nie masz kolejki ? :mellow:


Wystartowałeś??
Member
Posts: 37,038
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 28 2025 12:46pm
Oglądam streamy z pd2 i spoko to wygląda. Wspomnienia z dzieciństwa wracają, diablo 2 pan zniszczenia to była piękna giera
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 28 2025 12:49pm
Oglądam streamy z pd2 i spoko to wygląda. Wspomnienia z dzieciństwa wracają, diablo 2 pan zniszczenia to była piękna giera


jest
Go Back To Polska Topic List
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll