d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dobra Sciagnalem Scrackowanego Winrara
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 27 2025 05:04pm
bo mnie chuj juz strzelal co odpalasz okienko i po 2 sekundach gowno sie pojawia i zeby wylaczyc trzeba to okienko zamknac, wkurwiajace strasznie!
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 27 2025 05:34pm
Żując owies, wspomagasz rolników.
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 27 2025 07:07pm
Żując owies, wspomagasz rolników.


o czym ty bredzisz
Member
Posts: 30,598
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 27 2025 08:51pm
7zip jest lepszy Kupcio :blush:
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 28 2025 08:23am
o czym ty bredzisz


Widzę, że masz talent do mówienia rzeczy, które nie mają sensu.
Member
Posts: 8,686
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 28 2025 09:08am
skrakersowany kraken kretoszczur
Member
Posts: 20,798
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 28 2025 10:17am
tylko chorzy używają winrara
Member
Posts: 19,508
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,951.36
Nov 28 2025 10:40am
tylko chorzy używają winrara


to czego ty uzywasz? 7zip lub wirnar to jeden chuj zreszta a twoj post to bait ktory nawet mnie nie ruszył
Member
Posts: 8,686
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 28 2025 11:27am
ogólnie rzadko się zdarza, żeby typy tak wychyliły z kibli na longa bez sprawdzenia i żadnych sensownych granatów, bardzo słabe wejście ze strony terro
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 28 2025 11:45am
tylko chorzy używają winrara


to czego ty uzywasz? 7zip lub wirnar to jeden chuj zreszta a twoj post to bait ktory nawet mnie nie ruszył


Tymczasem kolega który używa winrara:



:drool:
Go Back To Polska Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll