d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Kupiłeś Na Black Friday
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 28 2025 09:38am
ja słuchawki jakies mad dog z 300zł na 100zł przecenione. przewodowe i możliwość bluetooth z czego korzystam. dzwięk jak najbardziej ok. na dzisiejszą sesje z pd2 i muzyczką będzie pieknie :)
chwalcie się drodzy koledzy :wub:
Member
Posts: 8,603
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 28 2025 09:51am
U mnie nic tylko spożywka ale to się nie liczy
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 28 2025 09:59am
U mnie nic tylko spożywka ale to się nie liczy


a co dobrego do jedzonka kupiłeś drogi kolego? :mellow:
Member
Posts: 37,039
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 28 2025 10:03am
Kupiłem sobie piłkę mrożoną
Member
Posts: 8,687
Joined: Jun 25 2022
Gold: 71.09
Nov 28 2025 10:15am
Kupiłem sobie piłkę mrożoną


korki śledziowe Nike też były do tego?
Member
Posts: 20,801
Joined: Apr 10 2018
Gold: 2,261.43
Nov 28 2025 10:15am
nic, zbieram na auto -_-
Member
Posts: 37,039
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Nov 28 2025 10:41am
korki śledziowe Nike też były do tego?


Kurwa, picke miało być i autokorekta poprawiła kekw
Member
Posts: 8,603
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 28 2025 10:48am
a co dobrego do jedzonka kupiłeś drogi kolego? :mellow:


A kolego dzisiaj kopytka smażone na boczku i cebulce do tego tarta marchewka z jabłuszkiem, smaki gowniaka mi wleciały ;)
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 28 2025 10:50am
A kolego dzisiaj kopytka smażone na boczku i cebulce do tego tarta marchewka z jabłuszkiem, smaki gowniaka mi wleciały ;)


kopytka własnej roboty? też za mną chodzą ale gdzieś podczas remontu maszynkę do mielenia ziemniaków jeszcze po Mamie zapodziała się i muszę nową ogarnąć. najbardziej lubie jak postoją przez noc i podsmażyć ;) no no stołujesz się :P
Member
Posts: 8,603
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 28 2025 10:51am
kopytka własnej roboty? też za mną chodzą ale gdzieś podczas remontu maszynkę do mielenia ziemniaków jeszcze po Mamie zapodziała się i muszę nową ogarnąć. najbardziej lubie jak postoją przez noc i podsmażyć ;) no no stołujesz się :P


Ja nie mam maszynki blenderem zrobiłem :D
Go Back To Polska Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll