a drugi wyrzucilem bo kupilem ggrochowa a tam 2% coś ze świni, to co sie smaży i chrupie, a że jestem pedałem (vegetarianinem) lecz nie homoseksualistą to wyrzucilem go do kosza całe w opakowaniu nowym za 2 ziko (około). Nie pamietam juz nawnet ile zaplacilem ale jakos 2zł, wiec tani ten kubek był. A druga którą jem to serowo cebulowa. nody kupiłby tak z 20 takich szaszetek i na kazda 200ml wody to jest 1*200 = 200 a 10*200= 2000 czyli 4 litry kubka za 40 no z 50 zł powiedzmy jesli 2.50 kosztuje. Warto 4 litry zupy kubka za 50 zł? 4 litry to duzo przecież
Zmartwię Cię ponieważ standardowe buliony mogą zawierać ekstrakt z mięsa nawet jeśli nie ma tam kawałków mięsa, stosowane są dodatki takie jak L-cysteina, która może być pochodzenia zwierzęcego 🥸