i Ty możesz zostać spammerem. Jezus z Tobą bracie :blush:
Cały czas się staram! Nawet z żoną nie gadam żeby tutaj pisać, są z tego jakieś korzyści? Ostatnio w windzie do somsiada zagadałem że wróciłem tutaj na forum i ostro wbijam posty!! Powiedział że go to nie interesuje i że nie mam go zaczepiać bo zadzwoni na milicję :/