d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wbijam 1337 Postów
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 26 2025 10:52am
Że ja?


i Ty możesz zostać spammerem. Jezus z Tobą bracie :blush:
Member
Posts: 8,839
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 26 2025 10:56am
i Ty możesz zostać spammerem. Jezus z Tobą bracie :blush:


Cały czas się staram! Nawet z żoną nie gadam żeby tutaj pisać, są z tego jakieś korzyści? Ostatnio w windzie do somsiada zagadałem że wróciłem tutaj na forum i ostro wbijam posty!! Powiedział że go to nie interesuje i że nie mam go zaczepiać bo zadzwoni na milicję :/
Member
Posts: 30,671
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 26 2025 10:59am
Cały czas się staram! Nawet z żoną nie gadam żeby tutaj pisać, są z tego jakieś korzyści? Ostatnio w windzie do somsiada zagadałem że wróciłem tutaj na forum i ostro wbijam posty!! Powiedział że go to nie interesuje i że nie mam go zaczepiać bo zadzwoni na milicję :/


to pewnie był czu 60 :mellow: niektórzy karmią się ludzkim nieszczęściem :(
Member
Posts: 8,839
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 26 2025 11:01am
to pewnie był czu 60 :mellow: niektórzy karmią się ludzkim nieszczęściem :(


Nie to chyba nie był on ale czu wygląda mi na miłego człowieka, wracając do gościa z windy to pachniał topionym smalcem z czosnkiem i alkoholem…?!
Go Back To Polska Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll