d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Misiek Rip
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,605
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 02:13pm
Fajna gierka? Lepsza od pd2? B)


fajny hack&slash z dawnych lat. niestety nie naprawili masy bugów z vanilli i obszedli się z tym remasterem po macoszemu trochę. crashuje grę czesto. nie pd2 wymiata stary :hail:
Member
Posts: 6,793
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 24 2025 06:05pm
Czemu niedźwiedź nom nie postuje na d2jsp forums polska
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 06:05pm
Czemu niedźwiedź nom nie postuje na d2jsp forums polska


Mówi, że nie ma czasu.
Member
Posts: 6,793
Joined: Jun 26 2020
Gold: 36,209.59
Nov 24 2025 06:07pm
Mówi, że nie ma czasu.


Ciekawe co jest ważniejsze od polskiej sekcji
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 06:08pm
Ciekawe co jest ważniejsze od polskiej sekcji


:D
Go Back To Polska Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll