d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Wbijam 1337 Postów
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 01:28pm
Widzę że skorzystałeś z dobrej rady


Alkohol to zło.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 01:29pm
Zasiłek mi przyszedł dzisiaj i wypiłbym setkę, ale wiem, że nie mogę :baby:


no lepiej kup laptopa i w piątek jedziemy z koksem nie będziesz myślał o alkoholu :drool:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 01:42pm
no lepiej kup laptopa i w piątek jedziemy z koksem nie będziesz myślał o alkoholu :drool:


Dalej się zastanawiam nad tym laptopem, czy mi na pewno jest tak potrzebny.
Member
Posts: 30,606
Joined: Mar 24 2019
Gold: 36.63
Warn: 10%
Nov 24 2025 01:49pm
Dalej się zastanawiam nad tym laptopem, czy mi na pewno jest tak potrzebny.


na pewno miałbyś zajęcie na czas zasiłku do grania w d2 i przeglądania neta czy oglądania filmów ;) lepiej niż przebimbać hajs i nic z tego nie będziesz miał ale rób jak uważasz. pomyśl nad tym :angel:
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 01:51pm
na pewno miałbyś zajęcie na czas zasiłku do grania w d2 i przeglądania neta czy oglądania filmów ;) lepiej niż przebimbać hajs i nic z tego nie będziesz miał ale rób jak uważasz. pomyśl nad tym :angel:


No ale od przeglądania neta mam telefon. Ja i tak wchodzę tylko na dwujke, albo czasami popisać z Fifim na trujce. No i gram w brawl stars z doskoku. Filmów nie oglądam żadnych, bo to dla mnie strata czasu, nic mnie na YT nie interesuje. Pomyślę nad tym laptopem, bo jeszcze klamka nie zapadła.
Member
Posts: 8,676
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 02:03pm
Granie w gierki zdecydowanie na plus
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 02:04pm
Granie w gierki zdecydowanie na plus


Ja bym pewnie grał tylko w diablo.
Member
Posts: 11,245
Joined: Dec 25 2018
Gold: 2,137.69
Warn: 10%
Nov 24 2025 02:05pm
Alkohol to zło.


Nie z tej xD
Member
Posts: 8,676
Joined: Nov 4 2007
Gold: 1,010.00
Nov 24 2025 02:05pm
Ja bym pewnie grał tylko w diablo.


Ja z 15 lat przerwy od gier miałem i wcale mnie nie interesowały, wręcz nudziły i sam się dziwiłem sobie że na to czas traciłem ;) a teraz popykam z chęcią:D
Member
Posts: 1,512
Joined: Jan 28 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2025 02:08pm
Nie z tej xD


A, mówiłeś :D 2137 postów, tak? Lecę do oporu jak na razie.
Ja z 15 lat przerwy od gier miałem i wcale mnie nie interesowały, wręcz nudziły i sam się dziwiłem sobie że na to czas traciłem ;) a teraz popykam z chęcią:D


Ja gram na razie w brawl stars na telefonie, ale wciąga mnie to dosłownie na kilka chwil tylko, zazwyczaj zagram kilka rund i to jest wszystko w tym temacie. A w diablo nie grałem z 5 lat.
Go Back To Polska Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll