na pewno miałbyś zajęcie na czas zasiłku do grania w d2 i przeglądania neta czy oglądania filmów ;) lepiej niż przebimbać hajs i nic z tego nie będziesz miał ale rób jak uważasz. pomyśl nad tym :angel:
No ale od przeglądania neta mam telefon. Ja i tak wchodzę tylko na dwujke, albo czasami popisać z Fifim na trujce. No i gram w brawl stars z doskoku. Filmów nie oglądam żadnych, bo to dla mnie strata czasu, nic mnie na YT nie interesuje. Pomyślę nad tym laptopem, bo jeszcze klamka nie zapadła.